Follow Me on Pinterest Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Blog > Komentarze do wpisu

KONKURS Cookie in the Jar vol. 2 Makaroniki

Zapraszam do drugiej odsłony konkursu 'Cookie in the Jar'! Tym razem do wygrania mam cały zestaw - buteleczkę i dwa słoiki wypełnione magiczną mieszanką niezbędną do upieczenia różnokolorowych makaroników. Wiem, że są wśród Was tacy, którzy chcieliby je upiec ale nie mogą dostatecznie się zmobilizować lub nieco się boją. Dlatego wychodzę z inicjatywą :) może skusi Was ten uroczy komplet i weźmiecie udział w zabawie.

Ale dziś nie wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie ;) Chętnych zapraszam do samodzielnego przygotowania deserów/ciast etc. z bloga – wystarczy wypróbować dowolny przepis, zrobić zdjęcie i przesłać na mojego maila viridianka@gazeta.pl z krótkim opisem / okazją (lub brakiem okazji;)) przygotowania / powodem wyboru. Nie trzeba sztywno trzymać się przepisu - pomysłowość mile widziana! Macie czas aż do 16 sierpnia 2011r. do godziny 24:00 - komisja wybierze najciekawsze zgłoszenie. Wyniki opublikuję następnego dnia, a wszystkie zdjęcia postaram się umieścić na stronie. Powodzenia!

PIECZENIE MAKARONIKÓW TO NIE KOSMICZNA TECHNOLOGIA! :D Wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad, a smakują naprawdę wyjątkowo. You can do it! :)

PS. Wyjeżdżam na dwa tygodnie - ale w razie potrzeby odpowiem na zadawane pytania, mam także w zanadrzu kilka notek by Cioccolato Gatto za bardzo się nie zakurzył :) Buziaki!

piątek, 29 lipca 2011, viridianka

Polecane wpisy