Follow Me on Pinterest Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Blog > Komentarze do wpisu

Współpraca z firmą Wrigley. Projekt.

Małe prezenty bez okazji sprawiają zazwyczaj masę radości. Często jeszcze bardziej niż ich otrzymywane, cieszy jednak samo dawanie, planowanie niespodzianki i zaskoczenie na twarzy obdarowanego. Wiem to, ponieważ domowe wypieki to chyba jeden z najlepszych prezentów od serca. Nic nie zastąpi własnoręcznie przygotowanych ciasteczek, muffinków czy ciasta, ponieważ aby idealnie trafić w smak bliskiej osoby, najlepiej jest zrobić coś wyłącznie z myślą o niej. Poza tym, wypieki z nutką uczucia zawsze smakują wspaniale!

Małe  słodkie co nieco, to oczywiście nie jedyna możliwość – bliską osobę zaskoczyć można na wiele sposobów. Jeżeli zwykła muffinka wyda się nam zbyt nudna, można dołączyć do niej ciekawe opakowanie, śmieszy wierszyk lub iść o krok dalej. Bo dlaczego nie zadbać o uśmiech przyjaciela dosłownie? :)

Przepis na babeczki czekoladowe z czereśniami pojawi się w jednym z najbliższych wpisów, jednak już teraz przygotowałam do nich coś ekstra. Stworzyłam autorskie pudełko gum Orbit ze zdjęciem babeczek właśnie.
Pomysł na stworzenie własnego opakowania, które zawsze można mieć przy sobie, jest moim zdaniem bardzo fajny. Na opakowaniu można zamieścić zdjęcie z wakacji, zaproszenie na kawę, zabawną sentencję – cokolwiek co wywoła uśmiech bliskiej osoby, gdy tylko sięgnie do torebki lub kieszeni. Przygotowanie takiego opakowania przy pomocy aplikacji dostępnej w Internecie KLIK jest bardzo proste. Ja wybrałam zdjęcie własnoręcznie zrobionej muffinki i zabawny napis inspirowany kultowym angielskim plakatem „Keep calm and carry on”. Myślę że będzie super dodatkiem do prezentu w formie takiej właśnie babeczki.


Wpis zawiera lokowanie produktu.

czwartek, 11 lipca 2013, viridianka

Polecane wpisy

  • Dynie ♥

    Dyniowe love ♥ z deszczowego Targu Pietruszkowego w Krakowie. Modelki od lewej: piżmowa, hokkaido i hokkaido niebieskie.

  • Limone sul Garda

    W tym roku wakacje spędziłam w cudownym Limone - przepięknym, cytrynowym miasteczku nad jeziorem Garda w Lombardii, w północnych Włoszech. Na zdjęciu moje zakup

  • Wałek od Vałek, wyniki konkursu!

    W imieniu Zuzi i swoim chciałabym bardzo podziękować wszystkim Uczestnikom za nadesłane zgłoszenia oraz pogratulować fantastycznych zdolności kulinarnych! Wiem

Komentarze
2013/07/12 13:08:18
piękne zdjęcia, świetny pomysł! :-)
-
2013/07/12 16:24:21
Nie dość, że zdjęcie dobre, to jeszcze szkic całkiem fajny.
pozdrawiam
-
2013/09/02 16:57:19
...a czy to opakowanie trafi do sprzedaży? .... bo jest piękne:)
-
2013/09/02 17:15:31
Nie, nie trafi do sprzedaży ;)
-
2013/09/02 17:16:47
Szkoda Kochana, szkoda:) mogliby o tym pomyślec:)