Follow Me on Pinterest Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Viridianka

Dziewczyna zakochana we wszystkim co włoskie, początkująca wegetarianka, wrażliwy nadwrażliwiec, wielbicielka kotów, lekarz. Kocham piec, gotować, codziennie uczę się nowego i rzadko powtarzam. Buongiorno a tutti! Witaj na moim blogu!
Od kiedy zaczęłam piec odkryłam jak ważne są najprostsze, podstawowe składniki i ich jakość. Prawdziwe masło, jajka, dobrej jakości czekolada… bez nich moje wypieki nie byłyby tak smaczne i udane. Rozgryzłam też tajemnicę deserów idealnych: jeżeli coś ma być dobre - trzeba dodać masło, jeżeli ma być pyszne - trzeba dodać więcej masła! :)
Cioccolato Gatto to blog poświęcony głównie słodkiej stronie życia. Motto przewodnie ‘słodkie źródło inspiracji’ pozwoli Wam odnaleźć tutaj przekrój wielu autorskich słodkości od najprostszych, po znacznie bardziej wyszukane wypieki i desery. Mam nadzieje, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie, podzieli się z Przyjaciółmi wypiekami przygotowanymi według moich przepisów i oczywiście – zostanie na dłużej! Pieczcie, gotujcie, pytajcie i dzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach!

Fotografia tylko w świetle dziennym, najczęściej w moim idealnym miejscu na tarasie w ogrodzie od zachodnio-północnej strony. Pomagają mi Canon EOS 7D oraz obiektywy 50mm f/1.4 i 100mm f/2.8L.

Kontakt viridianka@gazeta.pl

Uwaga nie zgadzam się na kopiowanie i wykorzystywanie moich autorskich zdjęć w internecie lub publikacjach drukowanych bez mojego zezwolenia (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych).